Plavecký Železný muž
Trasa kategorie muži od roku 2002
Startuje se na pláži ve strážské pískárně. Tu soutěžící přeplavou na délku k protějšímu břehu, kde se dotknou vegetace rostoucí na malém ostrůvku uprostřed břehu. Pak stejnou trasou zpět na pláž.
Po vyběhnutí na parkoviště nad pískárnou, se závodníci mohou osušit a převléknout. Poté se vyrazí na druhou disciplínu - jízdu na kole. Ta se ubírá z parkoviště směrem na Třebon, po několika set metrech se odbočí doprava do Mláky. Projede se Mlákou a napojí na silnici směr Novosedly nad Nežárkou. Na návsi se odbočí opět doprava a projede se přes Jemnčinu, Hatín (po hlavní), bukovým hájem až do Buku, kde se opět odbočí doprava přes ves až na silnici Jindřichův Hradec - Políkno. Zde doprava vystoupat do Políkna a projet jím po hlavní směr Plavsko. Po příjezdu do Plavska se odbočí 1. doprava a hned po 50m je depo a konec 2. disciplíny.
Po odevzdání byciklu již zbývá poslední disciplína - běh. Běží se od depa po humnech a na konci se zabočí opět doprava směr Hatín. Pak už se běží pouze po silnici přímo do Hatína, proběhne se kolem hospody na křižovatce přímo a dále kolem Stajky do Roseče. V Roseči se musí běžet přes náves a u školy zabočit zase doprava do kopečka. Po cca 100m je cílová páska před hospodou u Jitky.
Parametry trasy:
  • Plavání: 500m
  • Jízda na kole: 28km
  • Běh: 7km
Výškový profil jízdy na kole:
Výškový profil běhu:
Trasa kategorie ženy od roku 2002


© 2008 - 2024 Josef Pivec.